Achtste Eemnesser Dictee

Op donderdag 6 november, aanvang 19.30 uur, organiseert bibliotheek Gooi+ in Het Huis van Eemnesalweer de achtste editie van het Eemnesser dictee. Het dictee is wederom geschreven door Gerard Wortel (ex-dorpsdichter van Eemnes en taalknutselaar pur sang).
Het dictee behandelt in zes zinnen op een ietwat lichtvoetige wijze hoe de wereldpolitiek in snel tempo is veranderd. De titel luidt ‘Geopolitiek en woke’.
Tijdens het nakijken van het dictee door een deskundige jury treedt Gerard Wortel op met gedichten en liedjes. Deelname kost vijf euro. Wel even inschrijven! Je hoeft geen taalfreak te zijn om mee te kunnen doen. Iedereen is welkom! Uiteraard zijn er een aantal prijzen te winnen. Deelnemen is vooral leuk en leerzaam, het aantal te maken taalfouten is daaraan ondergeschikt en winnen moet geen bezwaar zijn.
Meer info en aanmelden: bibliotheekgooiplus.nl.